find

Jesteśmy restauracja kuchni ukraińskiej w Gdańsku, a dokładnie w cudownej okolice Oliwie.

Wszystkie dania są przygotowane na bieżąco, z produktów dobrej jakości i świeżości.

Nazwa restauracji jest poświęcona popularnej ukraińskiej bajce „Pan Kotski” o kocie i chytrzej lisice.

W lokalu znajdziecie elementy dawnego ukraińskiego ubrania, niektórym rzeczam jest więcej niż 50 lat.

 

Koneserzy różnorodnej, tradycyjnej, ukraińskiej kuchni znajdą w naszej restauracji to, co lubią. W restauracji “Pan Kotowski” Kuchnia Ukraińska oferujemy smaczne potrawy w ciekawej atmosferze.

 


Świetna restauracja z kącikiem dla dzieci

Wybierz spośród zawrotnej liczby dań różnorodnej, tradycyjnej, ukraińskiej kuchni i daj się oszołomić. W naszej restauracji możesz skosztować naszych słynnych pierogów z alkoholowym napojem – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze połączenie. Nasze rozmaite wyroby cukiernicze i wyśmienite desery zachwycą Cię o każdej porze dnia lub jako deser. Chętnie zaserwujemy Wam brunch, obiad albo kolację w relaksującej atmosferze. Dla wszystkich blogerów kulinarnych: róbcie zdjęcia i udostępniajcie je od razu na Instagramie – u nas nie ma z tym problemu, mamy darmowe Wi-Fi. Podczas rodzinnego pobytu Twoje dzieci miło spędzą czas nie tylko przy stole, ale także i w naszym kąciku dziecięcym.

 


Możesz również zorganizować u nas prywatne imprezy

Twoje pupile są też mile widziane. Przyjdź w godzinach otwarcia - czekamy na Ciebie! Akceptujemy kartę MasterCard i kartę VISA. Oczywiście, zawsze można zapłacić gotówką. Chętnie zapakujemy również Twoje jedzenie na wynos. Zapraszamy do organizacji prywatnych uroczystości w naszej restauracji. Skontaktuj się w tej sprawie z nami! Czekamy na Ciebie codziennie.